Hakkımızda

Es-Dent Adıyaman

 

Es-Dent olarak biz, sıradan bir ağız ve diş sağlığı kliniği değiliz. Tüm tedavi ve kliniklerin hızla birbirine benzediği, fazlasıyla fonksiyonel bir sektörde, onlardan biri olmayı reddediyoruz.

Biz, yeni nesil diş hekimliğini temsil ediyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı ağız ve diş sağlığı klinik markası olmak için çıktık yola. Hem sektörde hem de hastalarımızın hayatında anlamlı dönüşümlere imza atmak, öncelikli hedefimiz.

Biz, tedavilerimize çocukların, gençlerin, yetişkinlerin, yaşlıların hayata öz güvenle bakmalarını sağlıyor, dünyalarını değiştirebilmelerine imkan yaratıyoruz. Çünkü, ağızda yapılacak 1mm’lik ufak bir değişikliğin nasıl kocaman bir gülümsemeye dönüşebileceğini, bir insan güldüğünde içindeki gerçek potansiyelin ortaya çıkarak hayatını pozitif anlamda nasıl değiştirebileceğini biliyoruz.

En önemli başarı ölçütümüz, tedavilerimiz sonrasında hastalarımızın sosyal ve profesyonel yaşamlarında elde ettikleri başarılar… Yeni bir iş, yeni bir sevgili, uzun zamandır beklenen terfi, okul piyesinde bir rol!

Biz, bu zihniyetle işimize geliyor, ünitelerimizin başına bu sebeple tutku ve hevesle oturuyoruz.

Biz, bu yüzden farklıyız ve diş hekimliği sektörünün değişen yüzüyüz. Çünkü, hastalarımızın sadece dişlerine değil, yaşamlarına da dokunmayı seviyoruz.

 

Hedefimiz

Tüm Es-Dent hastaları ve çalışanlarının parçası olmaktan büyük keyif aldıkları, marka değeri uluslararası boyuta ulaşmış, klinik ortaklarının bire bir hastalarına baktıkları, dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olmak.

 

Tarihçe

Es-Dent tarafından ‘Yeni Nesil Diş Hekimliği’ misyonuyla Malatya'da kuruldu.2012 yılında Diş Hekimi Sefa ARAS ve Dt.Emrah KILIÇ ekibiyle Adıyaman şubesini hizmete açmıştır.

Güçlü ve hızlı büyüme stratejisini devam ettiren Es-Dent, bir yandan mevcut kliniklerini büyütürken, diğer yandan yeni Diş Hekimi ve Yatırımcıların katılımıyla, dünyada kendisine ihtiyaç olan her noktada olma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

 
Top

E-Bültenimize Kaydolun

E-Bültenimize Kayıt Olarak Gelişmelerden Haberdar Olun!

-->