İlkelerimiz

Vizyonumuz

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hizmet verdiğimiz tıbbi alanlarda hastalarımıza hizmeti en kaliteli şekilde vermeyi ilke edinmiş ve kendi alanında en iyi doktorlarla uluslararası kalite standartlarında, hasta haklarını ve memnuniyetini maksimum düzeyde gözeten, verdiği hizmetleri mümkün olan en iyi fiziiksel ve teknolojik koşullarda sunarak hastalarımızın bu alanda güvenerek başvuracakları öncü bir marka olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Ağız ve Diş sağlığı alanında her türlü tıbbi ve estetik ihtiyacı etik kurallardan asla ödün vermeden mükemmel şekilde karşılamak, toplumun bu alandaki yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmaktır.

İlkelerimiz

• Es-Dent’da hastalarımız profesyonel ve hijyenik bir ortamda, en doğru teşhis ve tedaviyi alırlar. Hastalarımız, tüm Es-Dent şubelerinde rahat ve samimi bir yerde olduklarını ve butik bir hizmet aldıklarını hissederler.

• Es-Dent’da %100 hasta memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Tedavilerimizi bu esasa göre planlar ve uygularız. Yaptığımız işin ticari boyutu her zaman ikinci plandadır.

• Hastalarımızın uzun yıllar sürecek rutin bakımlarında öncelik, hastalarımızın ağız ve genel sağlığının devamının sağlanmasıdır.

• Es-Dent’da hastalarımız tüm teşhis ve tedaviler konusunda detaylı bilgilendirilir. Her hastamıza, tedavisinin gerektirdiği kadar zaman ayrılır, tedaviler onları yormadan, hızlı ve ağrısız şekilde uygulanır.

• En büyük yatırımımız, her zaman çalışanlarımızdır. Onların işte mutlu ve motive olmalarını sağlamak, yaşam standartlarını ve bilgi birikimlerini artırmak için sürekli çalışırız.

• Estetikte doğallık bizim için çok önemlidir. Bu yaklaşımımızı, kliniklerimizin tasarımından hastalarımızın tek bir dolgusuna kadar yaptığımız her işte görebilirsiniz.

• Es-Dent’da yapılan her tedavi, konusunda uzman ve deneyimli doktorlar tarafından, son teknoloji cihazlar kullanılarak, yüksek kalitede malzemelerle yapılır. Hastalarımız tedavileri için ödedikleri ücretin karşılığını fazlasıyla aldıklarından emin olarak kliniklerimizden ayrılırlar.

• Es-Dent ekibindeki tüm diş hekimleri, her hastasıyla kendi annesi, babası veya kardeşini tedavi edecekmiş gibi ilgilenir.

• Es-Dent’da, işimizi tutkuyla yapmak, yeniliklere açık olmak ve hastalarımızın memnuniyeti adına çıtayı hep yukarı taşımak en önemli ilkelerimizdendir.

Top

E-Bültenimize Kaydolun

E-Bültenimize Kayıt Olarak Gelişmelerden Haberdar Olun!

-->